Hijyenik Mikrop Dezenfeksiyon Şirketi

Dünya'nın bilinen en güçlü ve tamamen doğal dezenfektanı olan ozon gazı ile
evleri, arabaları, işyerlerini, okulları, hastaneleri ve daha birçok kapalı alanı
%99.99 başarıyla bakteri, virüs ve kötü kokulardan arındırıyor ve siz değerli
Çorlu'lu müşterilerimize tamamen steril bir ortam bırakıyoruz.

Dünya'nın bilinen en güçlü ve tamamen doğal dezenfektanı olan ozon gazı ile
evleri, arabaları, işyerlerini, okulları, hastaneleri ve daha birçok kapalı alanı
%99.99 başarıyla bakteri, virüs ve kötü kokulardan arındırıyor ve siz değerli
Çorlu'lu müşterilerimize tamamen steril bir ortam bırakıyoruz.

Profesyonel Çorlu
Dezenfekte Firması

Profesyonel Çorlu
Dezenfekte Firması

Dünya'nın En Güçlü ve %100 Doğal Dezenfektanı İle

Dünya'nın En Güçlü ve %100 Doğal Dezenfektanı İle

Çorlu Dezenfekte, Dezenfeksiyon, Dezenfektan Firması
Çorlu Dezenfekte Firması

Son Teknoloji Dezenfeksiyon Firması

Çorlu dezenfekte firması olarak dezenfeksiyon konusunda yurtdışından aldığımız global tecrübelerimiz ve teknolojimiz sayesinde en güçlü ve en etkili dezenfeksiyon hizmeti sunmakta olan dezenfeksiyon firmasıyız.

Dünya üzerinde bilinen en güçlü dezenfektan ozon teknolojisini olarak bilinir.  Ozon sağlığa hiç zarar vermeden, tüm yüzeylere ulaşıp, bakterilerin neredeyse tamamını yok eder. Bunların yanında yağ, küf ve de kokular üzerinde de olumlu etkileri vardır.  Dezenfeksiyon hizmetimiz ile birlikte hem sağlığınızı koruyor hem de bulunabileceğiniz her bir ortamı yüksek seviyede steril ediyoruz.

Çorlu dezenfektan firması olarak dezenfeksiyon işlemimiz ozon gazı ile olduğundan, diğer dezenfeksiyon işlemlerinden farklılık göstermektedir. Çorlu dezenfekte olarak normalde ulaşılamayan en derin ve küçük noktalara bile gazın ulaşması sonucu ile tamamı ile temiz bir ortam sağlanır. Buna ek dezenfeksiyon işlemi sonrası herhangi bir artık madde bırakılmamakta olup ve dezenfekte işlemi sonrası asla bir temizlik ihtiyacı olmamaktadır.

Dezenfeksiyon Hizmetlerimiz

Çorlu'da dezenfeksiyon konusunda hizmet verdiğimiz alanlar.

Ev Dezenfeksiyonu

Vaktimizin büyük çoğunluğunu geçirdiğimiz evlerimiz sizce kendiniz ve sevdikleriniz için yeterince dezenfekte mi ? Sık kullandığımız alanlar olan evlerimizde hijyeni sağlamak için yapılan dip köşe temizlikler,kullanılan ağır kimyasal içerilikli temizlik

Ofis Dezenfeksiyonu

Ofis/İşyeri Dezenfeksiyonu Ofisler, işletmelerin idari işlemlerini yürüttükleri ve tüm işleyişi sağlayan alanlardır. Ofislerin ve işyerlerinin temiz ve hijyenik olması tüm işleyişin de daha sağlıklı ve aksaksız bir biçimde devam etmesini

Otomobil/Araba Dezenfeksiyonu

Otomobil/Araba Dezenfeksiyonu Ev dezenfeksiyonu, ofis dezenfeksiyonu kadar günümüz koşullarında sık kullandığımız arabalarımızda da araç dezenfeksiyonu son derece önemlidir. Hergün kullandığımız otomobillerin içi ile havalandırmalarının yapılan araştırmalara göre bakteri ve mikroplar

Cafe/Restaurant Dezenfeksiyonu

Cafe/Restaurant Dezenfeksiyonu Sosyal hayat ve eğlence hayatının merkezi olan cafe ve restoranlar, hijyenin en üst safhada tutulması gereken yerlendendir. Bu yüzden cafe ve restourant dezenfeksiyonunda, müşterilerin ve çalışanların sağlığını riske

Otel Dezenfeksiyonu

Otel Dezenfeksiyonu İnsan sirkülasyonunun çok fazla olduğu ortak kullanım alanları arasında yer alan otel,pansiyon ve tatil köyleri dezenfeksiyonun en çok uygulanması ve denetlenmesi gereken konaklama tesisleridir. Modern dünyanın yaşam ve

Kreş, Anaokulu, Okul, Dershane Dezenfeksiyonu

Kreş, Anaokulu, Okul, Dershane Dezenfeksiyonu Hayattaki en değerli varlıklarımız şüphesiz ki çocuklarımız.Onlar için hep en iyisini en mükemmelini isteriz. Özellikle sağlıkları söz konusu ise daha titiz davranır, bulundukları ortamın dezenfekte

Otobüs Dezenfeksiyonu

Otobüs Dezenfeksiyonu Şehirler arası seyahatlerde en çok tercih edilen ulaşım araçları olan otobüslerde hijyen ve dezenfeksiyon fazlasıyla önem teşkil etmektedir. Çünkü insan sirkülasyonunun fazla olduğu ve havalandırmanın yetersiz kaldığı toplu

Çorlu Evde Dezenfeksiyon

Çorlu'da Ozon ile
Evde Dezenfekte İşlemi

Ozon gazı günümüzde bilinmekte olan en güçlü ve de en hızlı dezenfeksiyon maddesidir.  Çorlu dezenfektan hizmetleri olarak ozon gazı kullanmamızın sebepleri:

  • Ozon şu ana kadar bilinen en etkili dezenfektandır.
  • Ozon klora kıyasla çok daha hızlı bir şekilde etki eder.
  • Ozon 'un etkisi anlık olarak görülür ve de tüm kirli yüzeyleri anında dezenfekte eder.
  • Ozon sonrasında oksijene dönüşür ve arkasında atık bırakmaz.
  • Çevre dostudur.
  • Haşere ve böceklerin popülasyonunu büyük oranda azaltır,
  • Ozon gazı tüm mikroorganizmaları yok edip tekrar oluşumunu da engeller.
  • Ozon gazı kimyasal maddelerin atıklarını elimine eder.
  • Ozon gazının gıdalarda kullanımı güvenlidir. Sağlığa zararı hiç yoktur.
Çorlu Evde Dezenfekte Firması

Ev dezenfeksiyonu işleminde ozon gazı tercih edilme sebepleri: Ozon, yüksek aktivitesi ile çeşitli organik ve de inorganik moleküller ve atomlar ile reaksiyona girip onları oksitler. Bu oksitleme sonucunda havada bulunan bakterileri ve de mikropları etkisiz hale getirip sterilizasyon sağlar.  Ozon gazı yan ürün oluşturma riski asla taşımaz.

Ozon ile yapılan bazı bilimsel çalışmalar sonucunda, ozonun çok güçlü bir oksidan olması sayesinde su ve havada; mikrop kırıcı, koku giderici ve de ortamı kirleten organik moleküllerin yok edicisi olarak kullanılabileceği tespit edilmiştir. Ozon jeneratörlerinin geliştirilmesi ile birlikte günümüz şartlarında ozon kullanımı alanını hızlı bir şekilde genişletmektedir. Ayrıyeten ozon kullanımı ile klima santralleri ve de soğutma kulelerin içerisinde oluşan Legionella hastalığı ve bu tür mekanlar içerisinde insanların hava yolu ile bulaştırabileceği diğer tüm hastalıkları da engellemektedir.

Ortam içerisindeki hava kirliliği ve çok kötü kokuları yok etmesiyle, insanlarda ferahlama ve de zindelik hissi yaratmaktadır. Çorlu dezenfektasyon şirketi olarak sizlere en kaliteli hizmeti çok uygun fiyatla ile sağlamaktayız.

Çorlu Ofis ve İşyeri Dezenfeksiyonu Şirketi
Çorlu Ofis ve İşyeri Dezenfeksiyonu

Çorlu'da Ozon ile
Ofis ve İşyeri Dezenfekte İşlemi

Ozon kist ve virüslere karşı klor ve benzeri maddelerden daha çok etkilidir. Çorlu Dezenfekte Şirketi firmamız bu sebeple ozon gazı kullanmaktadır.

Ozon; bakteri, küfleri ve virüs, yok eder, sporları, sigara dumanı, mantarı egzoz gazı gibi kötü kokuları, sudaki kontaminantları ve    yağları elimine eder, sülfür, demir, mangan ve hidrojen sülfatı ise oksidize eder.

Ofis ve işyerlerinizi ozon ile dezenfekte ettirmeniz için en önemli sebeplerden biri ozon gazının soluduğumuz hava ya da saf oksijenden elde edilmişidir.  Yani doğada bulunmakta olan gerçekten doğal bir dezenfektandır.

Bahsettiğimiz gibi virüs ve buna benzer birçok mikroorganizma hava yolu ile vücudumuza nüfus etmektedir. Bunlar da çeşitli hastalıklara sebep olur. Ozon dezenfeksiyonu işlemi sadece yüzeyleri değil, bununla birlikte ortam havasını steril hale getirerek çok ferah bir ortam oluşturması tercih edilme sebeplerindendir.

Bilinen tüm kimyasal dezenfektanlardan çok daha üstün olduğu için yaşadığınız ortamdaki organizmaları hemen okside edebilmesi ve böylece kullanım kolaylığından dolayı da tat ve koku bırakmadığı için diğer dezenfektanlardan çok daha sağlıklı ve de etkilidir.

Ozon gazı, havayı sağlıksız tüm mikroorganizmalardan arındırır. Ozon gazı diğer tüm temizlik maddeleri gibi kanserojen etkiye sahip değildir. Bunun yanında ozon patlamaz. Yangın tehlikesi asla yoktur. Çorlu evde dezenfekte fiyatları piyasada oldukça yüksektir. Çorlu dezenfekte firmaları arasında en uygun fiyatı en yüksek kalite ile sizlere sunuyoruz.

Çorlu Araba Dezenfeksiyonu

Çorlu'da Ozon ile
Otomobil Dezenfeksiyonu İşlemi

Ev dezenfeksiyonu işlemi ve ofis dezenfeksiyonu işlemi kadar gün içinde çok sık kullandığımız arabalarımızda da dezenfeksiyon son derece önemli bir işlemdir. Çoğu zaman her gün kullandığımız bu otomobillerin içi yapılan bilimsel araştırmalara göre bakteri ve mikroplar için çok ideal bir ortam olduğu gözlemlenmiştir. ,

Araca binen her birey kendi mikroplarını yanında getirir ve arca bırakır. Havaya yayılan tüm virüsler, solunum ve de el ile araç havalandırma sistemi içerisinde çoğalır. Bunlar üst solunum yolu enfeksiyonları, nezle, grip, soğuk algınlığı, bademcik iltihabı, sinüzit, dış kulak yolu iltihabı, hatta bronşit gibi ölümcül nitelikte hastalıklara dahi sebep olabilmektedir.

Arabaların klimaları ve de yüzeyleri sürekli olarak salgın hastalık üretmekte olan bir ortam halindedir. Sebebi zaman ile klimalarda zararlı organizmaların üremesidir. Aslında araç içi klimalar ortamı temizlememektedir. Bu sebeple belirli aralıklar ile araç dezenfeksiyonu işlemi sağlanmalıdır. Çorlu dezenfektasyon adı ile otomobil dezenfektasyon işlemini en kaliteli malzemeler ile vermekteyiz.

Çorlu Araba Dezenfeksiyonu, Çorlu Otomobil Dezenfekte
Çorlu Restaurant Dezenfeksiyonu Firması
Çorlu Restaurant Dezenfeksiyonu

Çorlu'da Ozon ile
Restaurant Dezenfeksiyonu

Sosyal hayat ve de eğlence hayatının merkezi olan cafe ve restoranlar hijyenin sürekli olarak sağlanması zorunlu yerlerdendir. Bu sebeple bu yerlerin dezenfeksiyonunda müşteri ve çalışanların sağlığı riske atılmamalıdır.

Her gün bir sürü insanın geldiği yerler olan bu ortamlarda bakteri ve virüsler büyük bir tehlike olmaktadır

İşletme sahipleri mutlaka düzenli hijyen ve dezenfekte işlemleri yaptırmalıdır.

Çorlu Kreş, Okul, Anaokulu ve Dershane Dezenfeksiyonu

Çorlu'da Ozon ile
Kreş, Okul, Anaokulu ve Dershane Dezenfeksiyonu

Çorlu dezenfektan şirketi olarak çocuklarımız için her zaman en iyisini ve en mükemmelini isteriz. En önemlisi de çocuklarımızın sağlıkları konu olunca bizler çok daha dikkatli davranır, çocuklarımızın bulundukları her ortamın dezenfekte olmasına çok önem gösteririz.

Kreş, dershane, anaokulu ve okul gibi yoğun kullanım gösterilen ortak yaşam yerlerinin getirdiği başlıca problemler arasında en çok havayla bulaşan hastalıklar ve yoğun kişi sayısı sebebi ile oluşan kötü koku ve de dezenfeksiyon problemleridir.

Çorlu Kreş, Okul, Anaokulu ve Dershane Dezenfeksiyonu Firması
Çorlu Otobüs Dezenfeksiyonu Firması
Çorlu Otobüs Dezenfeksiyonu

Çorlu'da Ozon ile
Otobüs Dezenfeksiyonu İşlemi

Şehirler arası seyahatlerde sıkça tercih edilen ulaşım araçlarından olan otobüslerde dezenfeksiyon ve hijyen çok önemlidir. Çünkü insan yoğunluğunun çok fazla olduğu ve de havalandırmanın az kaldığı bu toplu taşıma araçları içerisinde hastalık bulaşma riski çok yüksektir. Otobüs ve benzeri çok sık kullanılmakta bu tarz taşıma araçlarında günlük temizleme işlemi gerçekleştirilse de bu tam olarak yeterli değildir. Otobüslerin düzenli olarak dezenfektasyon işlemlerinin firmalarca gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Gerçekleştirilmediği durumlarda birçok kötü hastalığa sebebiyet verir.

Çorlu dezenfektasyon firması saymış olduğumuz ve bunlara benzer tüm dezenfekte işlemlerini siz değerli müşterilerimiz için hızlı ve güvenilir bir şekilde yapmaktadır. Daha detaylı bilgi almak, çorlu dezenfeksiyon fiyat, Çorlu evde dezenfeksiyon fiyat bilgilerini öğrenmek ve iletişim bilgilerimizi öğrenmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Çalışma Şeklimiz

Randevunuzu alın, randevu gününde en son teknolojiye sahip ekipmanlarımızla gelip tüm yüzeylerde etkili olan dezenfeksiyon işlemini yapalım.
Tüm Çorlu'ya hizmetimiz vardır.

Randevu Oluşturun

Bizimle iletişime geçerek müsait olduğunuz bir tarihe randevu oluşturun.

Dezenfekte Edelim

Aldığınız randevu gününde gelip, güçlü ekipmanlarımızla dezenfeksiyon işlemini yapalım.

Keyfini Çıkarın

Dezenfeksiyon işlemi ile tüm yüzeylerde sağladığımız hijyenin keyfini çıkartın.

Müşterilerimizin Yorumları

Bize Ulaşın

Randevu almak, fiyat teklifi almak veya detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın.
Tüm Çorlu'ya hizmetimiz vardır.

Hijyenik Mikrop | Çorlu Dezenfekte Firması

Randevu almak, fiyat teklifi almak veya detaylı bilgi almak için Instagram hesaplarımızdan, whatsapp hattımızdan veya telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.