Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Dünya'nın En Güçlü Dezenfektanını Kullanan Dezenfeksiyon Şirketi

Hijyenik Mikrop olarak dezenfeksiyon konusunda yurtdışından aldığımız tecrübe ve teknoloji sayesinde en güçlü, en etkili dezenfeksiyon hizmeti sunan dezenfeksiyon firmasıyız. 

Dünya'da bilinen en güçlü dezenfektan olan ozon teknolojisini kullanarak; sağlığa zarar vermeden, tüm yüzeylere ulaşarak, %99.99 oranında tüm bakteri ve virüsleri yok etmemizin yanısıra yağ, küf ve diğer kötü kokuları anında yok ederek sunduğumuz dezenfeksiyon hizmeti ile hem sağlığınızı olabilecek en üst seviyede koruyor hem de bulunduğunuz ortamları en yüksek derecede steril ediyoruz.

Dezenfeksiyon işlemimiz gaz ile olduğundan dolayı, diğer dezenfeksiyon işlemlerinden farklı olarak normalde ulaşılamayan en küçük noktalara dahi gazın ulaşması sonucu tamamen steril bir ortam sağlanır. Buna ek olarak dezenfeksiyon işlemi sonrasında herhangi bir artık madde kalmamakta ve dezenfekte işlemi sonrasında ekstra bir temizlik ihtiyacı olmamaktadır.

En İyi Dezenfekte Şirketi | Hijyenik Mikrop

Dezenfekte konusunda verilebilecek en iyi hizmet !

Gerek teknolojimiz, gerek müşteri memnuniyeti anlayışımızla dezenfeksiyon hizmeti konusunda sizlere verilebilecek en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Whatsapp Hattımızdan 7/24 Bize Ulaşabilirsiniz.

Çalışma Şeklimiz

Randevunuzu alın, randevu gününde en son teknolojiye sahip ekipmanlarımızla gelip tüm yüzeylerde etkili olan dezenfeksiyon işlemini yapalım.

Randevu Oluşturun

Bizimle iletişime geçerek müsait olduğunuz bir tarihe randevu oluşturun.

Dezenfekte Edelim

Aldığınız randevu gününde gelip, güçlü ekipmanlarımızla dezenfeksiyon işlemini yapalım.

Keyfini Çıkarın

Dezenfeksiyon işlemi ile tüm yüzeylerde sağladığımız hijyenin keyfini çıkartın.