Cafe/Restaurant Dezenfeksiyonu

Cafe/Restaurant Dezenfeksiyonu

Sosyal hayat ve eğlence hayatının merkezi olan cafe ve restoranlar, hijyenin en üst safhada tutulması gereken yerlendendir. Bu yüzden cafe ve restourant dezenfeksiyonunda, müşterilerin ve çalışanların sağlığını riske etmemek adına hijyenin korunması çok önemlidir.

Her gün yüzlerce insanın ağırlandığı yerler olan cafe ve retaurantlarda bakteri ve virüsler büyük tehlike olmakla birlikte bu mikoorganizmaların üremeye oldukça müsait oldukları yerlerdir. Mekanınızın hizmet ve işleyiş kalitesinin aksamaması adına düzenli olarak dezenfeksiyon işlemleri yapılmalıdır.

İşletme sahipleri cafe ve restaurantlarında mutlaka düzenli olarak slime, süpürme ve havalandırma gibi günlük uygulanması gereken işlemleri titizlikle yerine getiyordur. Ancak kişi yoğunluğunun fazla olduğu bu tür ortak kullanım alanlarında tam hijyen ve dezenfekte için bu işlemler yetersizdir. Hastalıkların en çok hava yoluyla bulaştığı bilimsel gerçektir. Bu nedenle klima veya cam açarak havalandırma steril bir ortam sağlamamakta olup, profesyonel dezenfeksiyon hizmeti alımı sağlanmalıdır.

Cafe Restaurant Dezenfeksiyon | Hijyenik Mikrop

Uyguladığımız sterilazyon ve dezenfeksiyon hizmeti ile hiçbir kimyasal madde kullanmamakta olup, sizler,çalışanlarınız ve müşterileriniz için herhangi bir sağlık riski teşkil etmemektedir.

Uygulamış olduğumuz ozon ile dezenfeksiyon işleminde; cafe ve restaurantlarınızın mutfak dezenfeksiyonu,alet ekipman dezenfeksiyonu,sebze ve meyve dezenfeksiyonu,soğuk hava odalarının dezenfeksiyonu,lavabo ve tuvalet dezenfeksiyonu, ortak kullanım alanın dezenfeksiyonuna kadar birçok alan steril,dezenfekte ve hijyenik hale getirilmektedir.

Ozon aynı zamanda havada oluşan tüm zararlı mikroorganizmalarıda yok ederek ortam kalitesini arttırarak ferah bir alan yaratmaktadır.

İşletme sahibi olarak kalitenizi,tercih edilebilirliğinizi ve müşteri memnuniyetini arttırmak adına sizlere 7/24 profesyonel dezenfeksiyon hizmeti sağlamaktayız.

Dezenfeksiyon işlemini, mekanınızın işleyişini aksatmadan sizler için uygun gün ve saat aralığında uygulayarak işletmeniz içim en profesyonel hizmeti sağlamaktayız.

En Güçlü Dezenfektan

Dünya'da bilinen en güçlü ve etkili olan ozon gazını kullanarak %99.99 oranında bakteri, virüs ve kötü kokuları anında yok ediyoruz.

%100 Doğal Dezenfektan

Ozon gazı, dünya'nın en güçlü dezenfektanı olmasının yanısıra %100 doğaldır ve hiçbir kimyasal madde içermez.

Cafe/Restaurant Dezenfeksiyonunda Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Ozon gazı soluduğumuz havadan yani saf oksijenden üretilir. Bu nedenle herhangi bir kimsayal ya da zararlı madde içermez. Tamamen doğal dezenfektan ile işletmenizin her köşesini sterilize ediyoruz.

Cafe/Restaurant dezenfeksiyonunda ozon tercih ediyoruz çünkü ;

Ozon gazı diğer kimyasal maddelerle uygunlana dezenfeksiyon yöntemlerinden çok daha fazla güvenlidir. Bu sebeple ürünlere, kişilere, alet ve ekipmanlara zarar vermez, diğer dezenfektanlar gibi kimyasal kalıntı bırakmaz.

Ozon, yüksek reaktivitesi sayesinde çeşitli organik ve inorganik molekül ve atomlar ile reaksiyona girerek onları oksitler.Bu reaksiyonlar sonucunda havadaki bakterileri ve mikropları etkisiz hale getirerek sterilizasyon sağlanmış olur.Reaksiyon başladıktan sonra ortamdaki hava sıcaklığına göre 5 dakika ile yarım saat içinde ozon molekülleri oksijene dönüşmeye başlar. Bu özelliği sayesinde ozon diğer dezenfektan maddelerinin aksine atık madde bırakmaz ve yan ürün oluşturma riski taşımaz.

Ozonla yapılan çalışmalar sonucunda , ozonun güçlü bir oksidan olması sayesinde suda ve havada ; mikrop kırıcı olarak, koku giderici olarak, ortamı kirleten pek çok organik molekülün yok edicisi olarak kullanılabileceği ispat edilmiştir.

Ozon jenaratörlerinin geliştirilmesi günümüzde ozon kullanım alanını, hızla genişletmektedir.Ozon bilinen bütün virüs, bakteri, mantar, maya ve küf çeşitleri için yok edici etkiye sahiptir.Bu nedenle café, restaurant, avm, hastane, otel, konferans salonu, okul ve insanların yoğun olarak bulunduğu ortamların sterilize edilmesinde kullanılır.Ayrıca ozon kullanımı klima santralleri ve soğutma kulelerinde oluşan Legıonella hastalığını, bu tür mekanlarda insanların hava yolu ile birbirlerine bulaştırabileceği hastalıkları da engellemektedir.Ortamdaki hava kirliliği ve kötü kokuları yok etmesi sayesinde , insanlarda ferahlık ve zindelik hissi yaratır.

Cafe Restaurant Dezenfekte | Hijyenik Mikrop

Cafe/Restaurant Dezenfeksiyonunda Ozon

Ozon gazı bilinen en güçlü ve hızlı dezenfeksiyon maddesidir. Oksijen moleküllerinin atomlara parçalanıp tekrar birleşmesiyle oluşan Ozon café restaurant gibi kapalı mekanlarda hava kalitesini yükseltmekte önemli rol oynar.

Cafe/Restaurant Dezenfeksiyon Fiyatları Nedir ?

Cafe/Restaurant ozon ile dezenfeksiyon için siz işletmecilerimize en uygun fiyatları sunmaktayız. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir, tüm sorularınıza anında cevap alabilirsiniz. Cafe/Restaurant dezenfeksiyonunda sizlere sunduğumuz uygun fiyatlardan faydalanarak müşteri memnuniyetinizi ve tercih edilebilirliğinizi arttırın.

Cafe/Restaurant Dezenfeksiyonu İçin Nasıl Randevu Alabilirim ?

Cafe/Restaurant dezenfekte hizmeti randevusu almak için Instagram hesaplarımızdan, iletişim sayfamızdan veya telefon numaralarımızdan bizleri arayarak randevularınızı uygun gün ve saat aralığı için oluşturabilirsiniz.