Ofis Dezenfeksiyonu

Ofis/İşyeri Dezenfeksiyonu

Ofisler, işletmelerin idari işlemlerini yürüttükleri ve tüm işleyişi sağlayan alanlardır.

Ofislerin ve işyerlerinin temiz ve hijyenik olması tüm işleyişin de daha sağlıklı ve aksaksız bir biçimde devam etmesini sağlamaktadır. Bu durumun bilincinde olan işyeri sahipleri özellikle de ofis dezenfeksiyonu konusunda bir hayli titiz davranmaktadırlar.

Gözle görülemeyecek kadar küçük olan virüs ve mikroorganizmaların çalışanlara zarar vererek çalışmalarının önüne geçeceği bilincinde olan yetkililer bu durumun önüne geçmek dezenfeksiyon firmalarından destek alırlar.

Ofis dezenfeksiyonu için hangi firma ile çalışılacağı da son derecede önemli bir husustur. İşleyişin aksamaması adına firmaların dezenfeksiyon işlemlerini çalışma saatleri dışında yapmaları da işyeri sahipleri için oldukça önemlidir. Bunun için de beraber çalışılacak olan firmanın 7/24 çalışmalarını sürdüren bir firma olması gerekmektedir.

Ofis Dezenfeksiyonu | Hijyenik Mikrop

Hijyenik Mikrop ekibi olarak işyeri ve ofislerinizde çalışmalarınızı aksatmadan, çalışanlarınız ve müşterileriniz için dünya’ya bilinen en güçlü dezenfeksiyon yöntemi olan ozonla dezenfeksiyon yöntemi ile steril bir ortam sağlıyoruz.

Sizlerin sağlığını düşünüyoruz, hiçbir kimyasal madde kullanmadan tamamen doğal ve en güçlü dezenfektan olan ozon gazı ile işyeri, ofis sterilizasyonunuzu gerçekleştiriyoruz.

En Güçlü Dezenfektan

Dünya'da bilinen en güçlü ve etkili olan ozon gazını kullanarak %99.99 oranında bakteri, virüs ve kötü kokuları anında yok ediyoruz.

%100 Doğal Dezenfektan

Ozon gazı, dünya'nın en güçlü dezenfektanı olmasının yanısıra %100 doğaldır ve hiçbir kimyasal madde içermez.

Neden Ofis Dezenfeksiyonu Hizmeti Almalısınız?

Sirkülasyonun çok yoğun olduğu işyerlerimiz ve ofislerde tam hijyen için ofis dezenfeksiyonu hizmeti oldukça önemli bir husustur.

Yoğun iş hayatında zamanımızın çoğu; kapalı, havalandırması yetersiz, taze hava girişi olmayan çalışma alanlarında yani ofislerde geçmektedir. Birçok çalışanın ve aynı zamanda birçok müşterinin bir arada olduğu işyerleri, mikroorganizmaların en kolay çoğalabildiği ve bulaşabildiği alanlar olması sebebi ile dezenfekte işleminin ilk uygulanması gereken ortamlardır.  Havaya yayılan virüsler; solunum yoluyla, el temasıyla veya havalandırma cihazlarının yardımıyla işyerindeki diğer kişilere bulaşırlar.

Bu virüsler üst solunum yolu enfeksiyonları, grip, nezle, soğuk algınlığı, sinüzit, bademcik iltihabı, dış kulak iltihabı, bronşit hatta ölümcül zatürreye bile neden olabilen hastalıklara sebebiyet vermektedir.      

Mikroplar bulaştıkları insanlarda belirli bir kuluçka dönemini geçirdikten sonra etkili olmaktadır. Mikrop bulaşmış kişiler farkına varmadan virüsleri birçok yere taşırlar ve dolayısıyla iş arkadaşları, aileleri başta olmak üzere temas ettikleri herkes risk altına girer.

Salgın hastalıklar bulaşmadan, yaşam ve çalışma alanlarımızı dezenfekte ederek enfeksiyon risklerini azaltabiliriz.

Ofis dezenfeksiyonu, doğru ve kapsamlı bir şekilde gerçekleştirildiğinde yalnızca verimliliği artırmakla kalmaz, aynı zamanda hijyen kaynaklı sağlık problemlerini en aza indirerek iş kaybı yaşanmasını da önler.

Ofis/İşyeri Neden Ozon ile Dezenfekte Ettirilmelidir ?

Ofislerinizi ve işyerlerinizi ozonla dezenfekte ettirmeniz için en önemli ve ilk sebeplerden bir tanesi ozon gazı soluduğumuz havadan  ya da saf oksijenden elde edilir yani doğada bulunan gerçekten Doğal tek dezenfektandır.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi virüs, bakteri vb. birçok mikroorganizma hava yoluyla vücudumuza nüfus etmekte olup çeşitli hastalıklara sebebiyet vermektedir. Ozon dezenfeksiyonu sadece yüzeyleri değil, aynı zamanda da ortam havasını steril hale getirerek ferah bir ortam sağlaması ile tercih sebepleri arasındadır.

Bilinen kimyasal dezenfektanlardan çok üstün olduğu için yaşanılan ortamdaki organizmaları okside edebilmesi ve kullanım kolaylığından dolayı tat ve koku bırakmadığından diğer dezenfaktanlardan daha sağlıklı ve etkilidir.

Ozon , havayı sağlıksız mikroorganizmalardan arındırır. Ozon havada ortam sıcaklık yapısına bağlı olarak 8-30 dk. arasında üç atomlu üç oksijenden ayrışarak tekrar iki atomlu oksijene dönüştüğünden yan etkisi yoktur ve kalıntı oluşturmaz. Bu özelliği sayesinde diğer temizlik maddeleri gibi kanserojen değildir. Bunun yanı sıra ozon; patlamaz ve yangın tehlikesi yoktur. Muhteşem temizlik için gereksinilen dozda ozon zararlı dumanlar, buharlar üretmez.

Ayrıca ozon kokuların gideriminde mükemmel bir dezenfektandır. Ofislerinizde oluşabilecek sigara,ter,yemek,küf, halı vb. koku gideriminde oldukça etkilidir.

Ofis Dezenfekte Firması | Hijyenik Mikrop

Ozon İle Ofis/İşyeri Dezenfekte İşlemi

Ozon , oksidasyon gücü çok yüksek olan bir gaz ve bilinen en güçlü dezenfektandır.

Spor, kist ve virüslere karşı klor vb. maddelerden daha etkilidir.

Ozon ; bakteri, virüs, küfleri yok eder, sporları, mantarı, sigara dumanı, egsoz gazı gibi havadaki kötü kokuları, yağları ve sudaki kontaminantları elimine eder, demir, sülfür, mangan ve hidrojen sülfatı oksidize eder.

Ofis/ İşyeri Dezenfeksiyon Fiyatları Nedir?

Ofis ve işyeri dezenfeksiyonunda sizlere en uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Kendiniz, çalışanlarınız ve müşterileriniz için hijyenik bir ortam sağlayarak iş verimliliği arttırmak ve sizler için sunduğumuz uygun fiyatlı dezenfekte işlemimizden faylanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ofis/İşyeri Dezenfeksiyonu İçin Nasıl Randevu Alabilirim?

Ofis, işyeri dezenfeksiyon hizmeti randevusu almak için Instagram hesaplarımızdan, iletişim sayfamızdan veya telefon numaralarımızdan bizleri arayarak randevularınızı uygun gün ve saat aralığı için oluşturabilirsiniz.