S.S.S.

Sık Sorulan Sorular

Dünya’nın bilinen en güçlü dezenfektanı olan ozon gazı kullandığımızdan dolayı, ozon çamaşır suyunun hammaddesi diyebileceğimiz klordan 3125 kat daha etkili ve hızlıdır. Gaz halinde olduğundan normal dezenfeksiyon işlemlerinin erişemeyeceği her noktaya temas ederek %100 hijyen sağlar.

Dezenfektan olarak; dünyanın bilinen en güçlü ve en etkili dezenfektanı olan ozon gazını kullanıyoruz. Ozon gazı %100 doğal bir dezenfektan olduğundan gıdalarda dahi kullanılabilir, doğrudan yoğun miktarlar solumadığınız sürece sağlığa hiçbir zararı yoktur.

Diğer dezenfeksiyon hizmetlerinin aksine biz ozon gazı kullandığımız ve harici hiçbir kimyasal veya sıvı bir madde kullanmadığımız için dezenfeksiyon sonrası hiçbir temizlik yaptırmanız gerekmez. Dezenfeksiyon işlemi arkasında hiçbir artık bırakmaz.

Ozon ile dezenfeksiyon için siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatları sunmaktayız. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir, tüm sorularınıza anında cevap alabilirsiniz.

Dezenfekte hizmeti randevusu almak için Instagram hesaplarımızdan, iletişim sayfamızdan veya telefon numaralarımızdan bizleri arayarak randevularınızı uygun gün ve saat aralığı için oluşturabilirsiniz.