Hijyenik Mikrop Dezenfeksiyon Şirketi

Dünya'daki tek %100 doğal dezenfektanı ozon ile tüm Silivri'de Hizmetinizdeyiz.
Ev Dezenfeksiyonu, Araba Dezenfeksiyonu, Ofis, Cafe, Okul ve Hastane gibi tüm
kapalı alanların dezenfeksiyonu hizmetlerimizle siz Silivri halkının bir telefon uzağındayız.

Dünya'daki tek %100 doğal dezenfektanı ozon ile tüm Silivri'de Hizmetinizdeyiz.
Ev Dezenfeksiyonu, Araba Dezenfeksiyonu, Ofis, Cafe, Okul ve Hastane gibi tüm
kapalı alanların dezenfeksiyonu hizmetlerimizle siz Silivri halkının bir telefon uzağındayız.

Silivri'nin En İyi
Dezenfeksiyon Firması

Silivri'nin En İyi
Dezenfeksiyon Firması

Dünya'nın En Etkili ve Tek %100 Doğal Dezenfektanı Ozon İle

Dünya'nın En Etkili ve Tek %100 Doğal Dezenfektanı Ozon İle

Silivri Dezenfekte, Dezenfektan, Dezenfeksiyon Firması
En Güçlü Dezenfeksiyon Hizmeti

Silivri Dezenfekte Firması

Silivri Dezenfeksiyon olarak, özellikle uzun bir süredir içinden geçtiğimiz pandemi koşullarında hijyenik ortamlar sağlamak için gayret etmekteyiz. Alanında uzman ekibimiz ve kullandığımız yenilikçi yöntemler ile birlikte ev, okul ya da otomobil gibi pek çok ortamı, hassas bir şekilde dezenfekte işlemi yapmaktayız.

Silivri dezenfekte özelinde COVID- 19 salgınından hijyenik olarak korunmak için yaşadığımız ya da vakit geçirdiğimiz yerlerin ne kadar temiz olması gerektiğinin bilincindeyiz. Hava yoluyla bulaşan bir virüs ile karşı karşıya olsak da, vaktimizin büyük bölümünü geçirdiğimiz evimizin temiz olmaması virüsün yayılmasına davetiye çıkarmaktadır. İşte bu nedenden ötürü,  ev, araç, kafe ya da restaurantların dezenfeksiyonu en az kişinin kendi hijyeni kadar önem arz etmektedir.

Silivri dezenfektan ürünlerini, ülkenin farklı bölgelerinde hizmet veren kurumlarda bulmanız mümkündür. Silivri dezenfeksiyon şirketinin gayesi, hem ekiplerin yaptığı dezenfeksiyon işlemleri hem de üretilen dezenfektanlar sayesinde, insanların COVID-19 virüsünden en az şekilde etkilenmesidir. Bu kapsamda 7/24 randevu alabileceğiniz

Silivri dezenfektan şirketi, dilediğiniz ortamı hızlı bir şekilde hijyenik hale getirmektedir. Dezenfeksiyon alanında piyasanın önde gelen firmalarından biri olarak, hızlı hizmetimizin yanı sıra tamamıyla hijyenik bir ortamın da garantisini vermekteyiz.

Dezenfeksiyon Hizmetlerimiz

Silivri'de dezenfeksiyon konusunda hizmet verdiğimiz alanlar.

Ev Dezenfeksiyonu

Vaktimizin büyük çoğunluğunu geçirdiğimiz evlerimiz sizce kendiniz ve sevdikleriniz için yeterince dezenfekte mi ? Sık kullandığımız alanlar olan evlerimizde hijyeni sağlamak için yapılan dip köşe temizlikler,kullanılan ağır kimyasal içerilikli temizlik

Ofis Dezenfeksiyonu

Ofis/İşyeri Dezenfeksiyonu Ofisler, işletmelerin idari işlemlerini yürüttükleri ve tüm işleyişi sağlayan alanlardır. Ofislerin ve işyerlerinin temiz ve hijyenik olması tüm işleyişin de daha sağlıklı ve aksaksız bir biçimde devam etmesini

Otomobil/Araba Dezenfeksiyonu

Otomobil/Araba Dezenfeksiyonu Ev dezenfeksiyonu, ofis dezenfeksiyonu kadar günümüz koşullarında sık kullandığımız arabalarımızda da araç dezenfeksiyonu son derece önemlidir. Hergün kullandığımız otomobillerin içi ile havalandırmalarının yapılan araştırmalara göre bakteri ve mikroplar

Cafe/Restaurant Dezenfeksiyonu

Cafe/Restaurant Dezenfeksiyonu Sosyal hayat ve eğlence hayatının merkezi olan cafe ve restoranlar, hijyenin en üst safhada tutulması gereken yerlendendir. Bu yüzden cafe ve restourant dezenfeksiyonunda, müşterilerin ve çalışanların sağlığını riske

Otel Dezenfeksiyonu

Otel Dezenfeksiyonu İnsan sirkülasyonunun çok fazla olduğu ortak kullanım alanları arasında yer alan otel,pansiyon ve tatil köyleri dezenfeksiyonun en çok uygulanması ve denetlenmesi gereken konaklama tesisleridir. Modern dünyanın yaşam ve

Kreş, Anaokulu, Okul, Dershane Dezenfeksiyonu

Kreş, Anaokulu, Okul, Dershane Dezenfeksiyonu Hayattaki en değerli varlıklarımız şüphesiz ki çocuklarımız.Onlar için hep en iyisini en mükemmelini isteriz. Özellikle sağlıkları söz konusu ise daha titiz davranır, bulundukları ortamın dezenfekte

Otobüs Dezenfeksiyonu

Otobüs Dezenfeksiyonu Şehirler arası seyahatlerde en çok tercih edilen ulaşım araçları olan otobüslerde hijyen ve dezenfeksiyon fazlasıyla önem teşkil etmektedir. Çünkü insan sirkülasyonunun fazla olduğu ve havalandırmanın yetersiz kaldığı toplu

Silivri'nin En İyi Dezenfeksiyon Hizmeti

Silivri Dezenfeksiyon Hizmetleri

Silivri dezenfeksiyon firması, her zaman dikkat etmemiz gereken hijyen konusunda insanlara geniş çaplı bir hizmet vermektedir. Yaklaşık bir buçuk yıldır yaşamakta olduğumuz pandemi sürecinde hijyenik ortamlara daha da fazla ihtiyaç duyulmasının akabinde, firmamız hem çalışan sayısı hem de ekipman anlamında iyileştirmelere gitmiştir.

Silivri dezenfekte firması olarak koronavirüs ile mücadelede ve genel anlamda hijyen sağlama konusunda, dünyada en çok başarı sağlayan ozon dezenfeksiyonu yöntemini kullanmaktayız. Dünyada dezenfeksiyon için her ne kadar başka çözümler de kullanılsa da, %99.9’luk bir başarı oranına sahip olan ozon gazı diğer yöntemlere göre daha geniş bir etki alanına sahiptir. Ozon gazı, dünyadaki en güçlü dezenfektan olmasının yanında tamamen doğaldır ve dolayısıyla herhangi bir kimyasal ya da katkı maddesi içermez.

Silivri dezenfektan firması çatısı altında, ev, ofis, otomobil/araba, cafe/restaurant, otel, kreş, anaokulu, okul, dershane ve otobüs gibi ortamların dezenfeksiyonu alanında hizmet vermekteyiz. İnsanların sıklıkla bulunduğu bu ortamları iyi ve tamamen doğal bir şekilde dezenfekte ederek, olası hastalıklara karşı güvenli bir ortam yaratmaktayız.

Özellikle yaşadığımız koronavirüs pandemisinden korunmak için çok daha fazla ihtiyaç duyulan dezenfeksiyon işlemlerini, sağlığınızı korumak için profesyonel ekipmanlar ve tamamıyla doğal yöntemler ile güvenilir bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Silivri Dezenfeksiyon, Dezenfekte ve Dezenfektasyon Hizmetleri
Silivri'de Ozon İle Dezenfeksiyon Hizmeti
Silivri Ozon ile Dezenfeksiyon Şirketi

Silivri'de Ozon İle Dezenfeksiyon Hizmeti

Kalabalık yerlerde ya da evimizde hijyenli bir ortamın olması, en büyük isteklerimizden bir tanesidir. Bu kapsamda çeşitli dezenfeksiyon yöntemlerine başvurarak, bulunduğumuz yerde bakterilerin  ya da mikropların minimum seviyede olması için uğraşırız.

Dünya üzerinde dezenfeksiyon için kullanılan pek çok yöntem vardır. Bu yöntemlerden bazıları, nano gümüş ya da hidrojen peroksit gibi maddeler ile yapılan dezenfeksiyon işlemleridir. Ancak biz firma olarak, yapılan testler sonucunda en fazla faydayı sağladığı kanıtlanan ozon gazını tercih etmekteyiz.

Ozon gazı bütünüyle doğal içeriği ile herhangi bir kimyasal barındırmadığı gibi, diğer yöntemlerden daha fazla başarılı sonuç vermektedir. Ozon gazı yöntemi ile, %99.9 oranında bakterileri, virüsleri ve bununla beraber ortamda oluşmuş kötü kokuları hızlı bir biçimde ortadan kaldırmaktayız.

Dünyanın en güçlü ve en faydalı dezenfektanı olduğu bilinen ozon gazının uzman ekiplerimiz tarafından titiz bir şekilde kullanımı sonrası, dezenfekte edilen ortamın barındırdığı mikrop ya da bakteriler yok olmaktadır.

Dezenfeksiyon işlemlerinde her ne kadar kimyasal madde kullanımı çok olsa da, ozon gazı gibi bütünüyle doğal yöntemler daha etkili sonuçlar vermektedir.

Silivri Ev Dezenfekte Firması

Silivri'de Ev Dezenfeksiyonu Hizmeti

Bulunduğumuz ortamlar içerisinde belki de en hijyenik olması gereken ortam evlerimizdir. Dışarıdan eve geldiğimiz zaman, beraberimizde pek çok farklı zararlı bakteriyi de getirmiş oluruz. Özellikle tüm gününü dışarıda geçiren biri için, bu olayın gerçekleşmesi kaçınılmazdır.

Bakterilerin büyük sorunlara, hastalıklara yol açmaması için düzenli aralıklarla süpürge açarız, yerleri sileriz ya da toz alırız. Ancak bu işlemler zararlı mikroorganizmalardan kurtulmak için tek başına yeterli değildir. Çünkü göz ile görülemeyecek denli küçük bakterilerden tamamen arınmak için profesyonel bir dezenfeksiyon işlemi gerekmektedir.

Profesyonel kişiler ve profesyonel ekipmanlar aracılığıyla yapılan dezenfeksiyon işlemleri sonucunda, bizim gündelik temizlik esnasında ulaşamadığımız tüm yerler temizlenir. Esasen bu bile profesyonel bir dezenfeksiyon işleminin önemini vurgular niteliktedir.

Profesyonel bir dezenfeksiyonun öncesinde kişi elbette çeşitli kimyasal maddeler kullanarak ev temizliği yapabilir. Ancak hem yoğun kimyasal kullanımı hem de temizlik için kullanılan basınçlı spreyler veya parfümler, özellikle ev ortamında olumsuz etkiler yaratabilmektedir. 

Silivri Evde Dezenfekte Firması olarak, %100 doğal bir yöntem olan ozon gazı ile hem etkili hem de sağlıklı bir dezenfeksiyon işlemi gerçekleştirmeyi tercih etmekteyiz.

Silivri'de Ev Dezenfeksiyonu Hizmeti
Silivri Cafe ve Restaurant Dezenfekte, Dezenfeksiyon, Dezenfektan Firması
Silivri Cafe ve Restaurant Dezenfekte Firması

Silivri'de Cafe ve Restaurant Dezenfeksiyonu Hizmeti

Sosyal hayatın kalbi olan cafeler ve restaurantların hijyen seviyesinin daima en üst seviyede yer alması çok önemlidir. Bu nedenle cafe ile restaurantların dezenfeksiyonu konusunda, profesyonel bir ekibin detaylı bir temizlik işlemi yapması daha faydalı olmaktadır. Hem çalışanların sağlığını korumak hem de söz konusu ortama giriş yapan insanların hijyenik bir ortamda vakit geçirmesini sağlamak için bu olmazsa olmazdır.

Pek çok farklı kişinin girip çıktığı yerler olan cafeler ve restaurantlar, mikroorganizmaların üremesi için müsait alanlardır. İyi bir atmosfer yaratmak isteyen işletmeciler, bu nedenle hem doğal hem de profesyonel dezenfeksiyon işlemlerine yönelmektedirler. Elbette ki mekândaki çalışanlar gündelik temizliklerini aksatmadan yapmaktadır. Ancak çok büyük alanlar olan cafeler ve restaurantlar için yüzeysel, dolayısıyla derine inmeyen temizlikler genellikle yeterli değildir.

Mekânı havalandırmak için açılan camlar ya da soğutma hizmeti için kullanılan klimalar, ortamdaki bakterilerin yer değiştirerek üremesine zemin hazırlayabilmektedir. Fakat profesyonel dezenfeksiyon ekipleri, ortamda bulunan tüm mikroorganizmaları son model araçlar vasıtasıyla ortadan kaldırmaktadır.

Silivri'de Dezenfekte Hizmeti Fiyatları

Silivri Dezenfeksiyon Fiyatları

Hijyenik bir ortamda yaşamak için olmazsa olmazlardan olan profesyonel dezenfeksiyon işlemlerinin içeriklerine göre fiyatlandırmaları farklıdır. Çünkü bazı kişiler evlerini dezenfekte ettirmek isterken, bazı kişiler de sahibi oldukları iş yerleri için dezenfeksiyon işlemi istemektedir. 

Silivri dezenfeksiyon fiyat, bu bağlamda dezenfekte edilecek alanın büyüklüğüne ve diğer bazı koşullara göre belirlenmektedir.

Silivri evde dezenfeksiyon fiyat, bir otel ya da büyük alana yayılmış restaurant dezenfeksiyonuna göre daha hesaplı olmaktadır. Bununla beraber Silivri evde dezenfekte fiyat özelinde kimi zaman yaptığımız kampanyalar sayesinde, kişiler hem %100 doğal yöntem olan ozon gazı ile evlerini temizletir hem de avantajlı fiyattan yararlanır.

Söz konusu avantajlı fiyatlar yalnızca ev dezenfeksiyonu için değil; ofis, otomobil/araba, cafe/restaurant, otel, kreş, anaokulu, okul, dershane ya da otobüs gibi toplu taşıma araçları için de geçerlidir.

Silivri dezenfekte firmaları içinde kullandığımız yöntem ve uzman ekibimiz ile birlikte, dilediğiniz ortamı hızlı ve profesyonel bir şekilde dezenfekte etmekteyiz. Daha detaylı bilgi almak isteyen kişiler, 7/24 aktif olan randevu hattımızdan randevu alarak fiyat ve diğer konular için bizimle ulaşabilirler.

Silivri Dezenfektan, Dezenfekte, Dezenfektasyon, Dezenfeksiyon Fiyatları

Çalışma Şeklimiz

Randevunuzu alın, randevu gününde en son teknolojiye sahip ekipmanlarımızla gelip tüm yüzeylerde etkili olan dezenfeksiyon işlemini yapalım.
Tüm Silivri'ye hizmetimiz vardır.

Randevu Oluşturun

Bizimle iletişime geçerek müsait olduğunuz bir tarihe randevu oluşturun.

Dezenfekte Edelim

Aldığınız randevu gününde gelip, güçlü ekipmanlarımızla dezenfeksiyon işlemini yapalım.

Keyfini Çıkarın

Dezenfeksiyon işlemi ile tüm yüzeylerde sağladığımız hijyenin keyfini çıkartın.

Müşterilerimizin Yorumları

Bize Ulaşın

Randevu almak, fiyat teklifi almak veya detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın.
Tüm Silivri'ye hizmetimiz vardır.

Hijyenik Mikrop | Silivri Dezenfekte Firması

Randevu almak, fiyat teklifi almak veya detaylı bilgi almak için Instagram hesaplarımızdan, whatsapp hattımızdan veya telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.